Formujeme osobnosti

Vzdelávanie

V ZKSM máme pre teba pripravené skvelé príležitosti ako sa posúvať vpred, objavovať a rozvíjať svoje talenty, schopnosti a zručnosti.

Animátorské školy

Animátorská škola je skvelý formačný program pre teba.

Nezabudnuteľné víkendovky, mladí ľudia z rôznych častí Slovenska, skvelí hostia, kopec zábavy, spoločné modlitby, skupinky, svedectvá, outdoor aktivity, hry, diskusie na zaujímavé témy. Záverečné mini-projekty, kde si budeš môcť vyskúšať svoje zručnosti v praxi .

Súčasťou školy je aj Akreditované vzdelávanie, ktorého témy sú zamerané na tvoj rast a prácu s malou skupinkou detí a mládeže. Po úspešnom absolvovaní animátorskej školy tak môžeš získať certifikát o akreditovanom vzdelávaní.

Godzone school je dvojročná animátorská škola pre lídrov, ktorí túžia byť súčasťou prebudenia v našom národe. Pozostáva z dvanástich víkendov a letného týždňového sústredenia. Víkendové stretnutia sú tvorené vyučovaniami, prednáškami, chválami a modlitbami, ale aj časom stráveným v skupinkách, ktorý umožňuje vzájomné spoznávanie a budovanie vzťahov medzi žiakmi a animátormi.

Líderská animátorská škola (LAŠ)

Líderská animátorkská škola je tu pre teba! Na siedmich víkendoch si povieme o základoch líderstva, ako budovať tím, rozvíjať ľudí atď. Samozrejme neostávame len v teoretickej rovine ale ponúkame ti aj možnosť stáže, kde toto všetko môžeš využiť!

Súčasťou školy je aj Akreditované vzdelávanie, ktorého témy sú zamerané na tvoj rast a vedenie tímov. Po úspešnom absolvovaní animátorskej školy, tak môžeš získať certifikát o akreditovanom vzdelávaní.

Škola autentických sŕdc (ŠAS)

Škola animátorského sprevádzania ti ponúka priestor objaviť možnosti poradenstva a sprevádzania mladých ľudí. Ak chceš viesť iných, potrebuješ rásť a učiť sa ty sám. Toto všetko môžeš získať počas prednášok, práci v skupinách či na kreatívnych workshopoch.

ZKSM e-learning

Hľadáš rýchly a jednoduchý spôsob, ako rozvíjať seba a svoje spoločenstvo? V ZKSM sme pripravili nové inovatívne e-learningové kurzy, ktoré teba a tvoju službu posunú na novú úroveň. Dozvieš sa v nich veľa zaujímavých informácií a zaručene sa nebudeš nudiť.

E-learningy tvoria viaceré moduly, po absolvovaní ktorých ťa čaká jednoduchý záverečný test. Ku každému e-learningu sú pripojené aj pred-pripravené pracovné listy, v ktorých nájdeš zadania k jednotlivým modulom. Môžeš ich stiahnuť a vypracovať podľa inštrukcií k jednotlivým e-learningom. Na záver po absolvovaní e-learningu ťa prosíme, aby si vyplnil krátku spätnú väzbu.

Základný výcvik v koučingu

Objavuj potenciál ľudí okolo seba! Výcvik je určený výhradne pre členov ZKSM

Zaujalo Vás, čo robíme? Staňte sa našimi členmi!