Vedúci OC na západnom Slovensku

Viac o oblastných centrách sa dozvieš tu.

Petra Dočolomanská OC Bratislava Kontakt: petra.docolomanska@gmail.com
Peter Králik OC Bánovce nad Bebravou Kontakt: pet.kralik@gmail.com
Júlia Gyurcsiová OC Firesz-Duna Mente Koktakt: dunamente.kapcsolat@firesz.sk
Katarína Ečeryová OC Katarínka Kontakt: elpida@katarinka.sk
Terézia Škovierová OC Kéfas Kontakt: terkakom@gmail.com
Magdaléna Žitňanská OC Malacky Kontakt: zitnanska.magdalena@gmail.com
Monika Gubáňová OC Nitra Kontakt: gubimonix@gmail.com
Zuzana Meleg - Podobová OC Nové Zámky Kontakt: zpodobova@gmail.com
Radovan Bezák OC Prievidza Kontakt: radobezak@gmail.com
Miroslav Kavoň OC Sereď Kontakt: miro.kavon@gmail.com
Katarína Gabrielová OC Trenčín - Juh Kontakt: katarina.h1996@gmail.com
Aleš Rus OC Trnava Kontakt: ales.rus@betel.sk

Vedúci OC na strednom Slovensku

Michaela Kičurová OC Banská Bystrica Kontakt: michaaela@gmail.com
Natália Lačná OC SP Kontakt: nathalie.bacikova@gmail.com
Bartolomej Hurňanský OC Zvolen CUP Kontakt: barty@post.sk
Veronika Belušíková OC Žilina Kontakt: veronika.b007@gmail.com
Lucia Šmelíková OC MPKS Kontakt: lucka@mpks.sk
 
 
 

Vedúci OC na východnom Slovensku

Štefánia Čepová OC Aetós Kontakt: stevka.cepova@gmail.com
Zlatica Dolná OC AC Kontakt: ocaczksm@gmail.com
Ivana Strelcová OC Bárka Kontakt: ivana.potocnakova@gmail.com
Miroslav Novák OC Košice Kontakt: zksmocke@gmail.com
Mária Francová OC Spišská Nová Ves Kontakt: majkaf@zksm.sk
Lenka Kardošová OC Stará Ľubovňa Kontakt: lenka.kardosova2@gmail.com
 
 

Zamestnanci ZKSM

Eduard Filo Predseda združenia, senior konzultant eduard@zksm.sk
Petra Janegová Výkonná riaditeľka petra@zksm.sk
Peter Forgáč Projektový a finančný manažér peter@zksm.sk
Katarína Gabrielová Koordinátorka akreditovaného vzdelávania katarina@zksm.sk
Petronela Grajciarová Account manager, senior konzultant petronela@zksm.sk
Martin Janus Koordinátor aktivít tréningového centra martin@zksm.sk
Juliána Kuchtová Administratívna pracovníčka juliana@zksm.sk
Miroslav Novák Koordinátor základnej podpory spoločenstiev miro@zksm.sk
Monika Mátéová PR manažér, junior konzultant mateova@zksm.sk
Veronika Ondrášková Office manažér veronika.ondraskova@zksm.sk