Katarínkovský turistický sprievodca (2014)

Neubauerová, Eva, ISBN 978-80-969551-7-6

Drábovník (2014)

Neubauerová, Eva, ISBN 978-80-969551-8-3

Dobrodružnícka príručka (2014)

Neubauerová, Eva, ISBN 978-80-969551-9-0

Chválovník (2014)

​Neubauerová, Eva, ISBN 978-80-89754-00-7

Spevník (2014)

​Neubauerová, Eva, ISBN 978-80-89754-01-4

Katarínkovský herník (2014)

​Slezák, Martin, Metod, Benignus, ISBN 978-80-89754-02-1

Gazdinkovník (2014)

​Marková, Petra - Mutňanská, Oľga, ISBN 978-80-89754-03-8

Dobrovoľníctvo a jeho vplyv na edukáciu detí a mládeže (2011)

Zborník "Dobrovoľníctvo a jeho vplyv na edukáciu detí a mládeže" je výstupom z konferencie s rovnomenným názvom, ktorá sa konala v Prešove pri príležitosti Európskeho roka dobrovoľníctva. Publikácia obsahuje prednášky z uvedenej konferenie, ktorú zorganizovala Gréckokatolícka teologická fakulta Prešovskej univerzity v spolupráci so ZKSM. Cieľom podujatia bolo zdôrazniť potrebu dobrovoľníckej činnosti, nie len v bežnom živote, ale aj na akademickej pôde.

Animátor a život malého spoločenstva (2009)

Táto publikácia je skvelou pomôckou pre formáciu animátorov a animátorské školy. Cieľom autorov bolo pripraviť praktickú príručku pre tých, ktorí len začínajú alebo sú už skúsení animátori. Nájdeme v nej potrebnú teóriu, ktorá nám umožní pochopiť poslanie animátora a animácie ako služby, ako aj praktické námety na prácu s mladými ľuďmi v malých spoločenstvách.

Doterajšie skúsenosti pri obnove zrúcaniny kláštora Katarínka (2009)

Publikácia vyšla pri príležitosti 15 rokov realizácie projektu záchrany Kláštora sv. Kataríny pri Dechticiach mladými dobrovoľníkmi. Autor Peter Herceg, ktorý je zároveň hlavným organizátorom projektu, odborne a pútavo popisuje doterajšie skúsenosti dobrovoľníkov a archeológov s obnovou tohto kláštora. Publikácia je obohatená o fotografie z historických táborov, počas ktorých sa obnova kláštora uskutočňuje.

Stretkovnica (2003)

Druhé vydanie „Stretkovnice" prináša praktické námety na hry, aktívne metódy, ktoré pomáhajú navodiť správnu atmosféru na stretkách, no aj mnoho teoretických rád pri vzniku a animovaní detských a mládežníckych stretnutí vo farnostiach. Publikácia ponúka taktiež zaujímavé metódy práce so Svätým Písmom počas stretiek.

Putovníček (2003)

Putovníček je voľným pokračovaním Nového spevníka, ktorý slúžil mladým ľuďom počas dvanástej Púte Muráň-Levoča. Obsahuje 151 piesní zoradených podľa abecedy. Medzi nimi nájdete široký výber mládežníckych piesní, piesne chvál, ako aj liturgické spevy.

Kuchárka pre animátora (2002)

Príručka prináša animátorom zaujímavým spôsobom konkrétne námety na prácu s mládežou. Ako predjedlo si môžete prečítať psychologické aspekty skupiny a práce s ňou. V hlavnom chode nájdete zaujímavé metódy na zoznámenie či vzbudenie záujmu o tému. V káve na záver nájdete konkrétne príklady práce so skupinou. Tak dobrú chuť...do práce :)

Nový spevník (2002)

Tretie prepracované vydanie vreckového spevníka vyšlo pri príležitosti 11. ročníka púte z Muráňa do Levoče. Obsahuje 165 piesní zoradených podľa abecedy. Medzi nimi nájdete široký výber mládežníckych piesní, piesne chvál, ako aj liturgické spevy. Vďaka malému formátu je vhodnou pomôckou nie len do kostola, ale taktiež do prírody či na stanovačky.

CD a DVD


CD Sila Ducha (2014)

Gospelová  skupina Sion v apolupráci so Spojeným mládežníckym zborom v Snine vydala CD s cieľom priblížiť kresťanom modernú hudobnú duchovnú tvorbu. Album obsahuje 13 piesní, zložených z pomalých rozjímavých skladieb, až po energické rockové piesne, oslavujúce Boha. Toto CD teda prináša žánrovo bohatú hudobnú ponuku s duchovnou podstatou v rôznych polohách.

CD kapely eSPé - Nestačí (2011)

Štvrtý album worshipovej kapely eSPé obsahuje štrnásť piesní o láske a túžbe po Bohu. Okrem prevzatých piesní ako Vládca či Premenení sa tam nachádzajú aj vlastné skladby kapely eSPé. Nájdete tam dynamické popovo ladené worshipové skladby ako aj úprimné vyznania lásky k Bohu. Okrem bežných nástrojov sa na albume objavujú aj elektronické zvuky, loopy, perkusie, kongá či trúbka.

CD a DVD Enter the Godzone live (2010)

DVD obsahuje záznamy koncertov kapely eSPé, Christallinus a Godzone tímu, svedectvá, reportáže, prednášky a rôzne iné video materiály. CD pozostáva z trinástich piesní z produkcie kapiel eSPé, Christallinus a projektu Godzone.

CD kapely Christallinus – Výkrik (2010)

CD kapely Christallinus s názvom Výkrik je druhým CD tejto mladej slovenskej kapely, ktorá je známa aj z vystúpení projektu Godzone, s ktorým spolupracuje. Na CD sa nachádza spolu štrnásť pôvodných skladieb v nápaditom hudobnom prevedení s textami vypovedajúcimi o túžbach ľudského srdca, o vzťahu s Bohom, o živote s Ním.

CD kapely eSPé - Nekonečný (2009)

V poradí tretí album worshipovej kapely eSPé s názvom Nekonečný obsahuje jedenásť piesní. Medzi nimi aj známe hity ako Nádherný Boh, Všemocný, Stáť smiem či Konaj svoje dielo. Líder kapely Julo Slová, ako aj jej členovia, stoja za zrodom evanjelizačného projektu Godzone.