ATRAKCIE A ZÁŽITKOVÉ PROGRAMY

Aj tento rok si môžete užiť naše zážitkové programy alebo si jednoducho zapožičať atrakcie na vaše podujatia. V tomto formulári si môžete zaklikať, čo konkrétne by ste chceli. Zarezervujte si so svojím spoločenstvom naše atrakcie, či zážitkové programy.

Bumper balls a Veľkú volejbalovú loptu neposkytujeme ako atrakcie v interiéri.

Rezerváciu je potrebné spraviť minimálne 5 pracovných dní vopred.

Zážitkové programy od  ZKSM

Aktivity, či dynamiky na tímovosť a posilnenie vzťahov v spoločenstve,

  • možnosť tímovej formácie,
  • zábava s atrakciami,
  • a mnoho ďalšieho podľa vašich preferencií a potrieb.

Pre viac informácií atrakcie@zksm.sk

Prenájom atrakcií

Slingshot

Pripraviť sa, natiahnuť a štart! Slingshot je v podstate ľudský prak, v ktorom bežia 4 ľudia striedavo do kríža a naťahujú elastický pruh, ktorý ich vystrelí naspäť. V Slingshote uplatníte a zlepšíte koordináciu a tímovú spoluprácu.

Bumper ball

Spomeniete si, kedy vám ku zábave stačil obyčajný kotrmelec alebo váľanie sudov na kopci za domom? Ak nie, Bumper balls vám to rýchlo pripomenú. Sú skvelou pomôckou pri teambuildingu, môžete sa v nich gúľať, skákať, odrážať sa od seba alebo dokonca v nich hrať futbal, pretože v cene prenájmov sú zahrnuté aj 2 bránky.

Escape room

Preneste sa do stredu diania známych biblických príbehov skrze našu originálnu escaperoom z produkcie ZKSM. Zažijete akciu a taktiež si vyskúšate spoluprácu pri rôznych úlohách a hlavolamoch, ktoré sme si pre vás pripravili. Ideálny nástroj pre teambuilding.

Vežičkový skákací hrad

Skákací hrad, v ktorom sa deti vyskáču a vybehajú do sýtosti. Určený pre menšie deti do 12 rokov, kapacita 4-5 detí.

Nafukovacie húsenice

Preteky na nafukovacích húseniciach nie sú veľmi ľahké, sú však veľmi zábavné. Nafukovacie húsenice sú vhodné pre turnaje a preteky v tímoch, na oslavy a aj teambuildingy.

Sumo obleky

Zmerajte si sily v japonskom národnom športe sumo. Pravidlá sú jednoduché – prehrá ten, kto je vytlačený z kruhu alebo sa dotkne zeme inou časťou tela, ako chodidlom. Vďaka 2 helmám, 2 nákrčníkom a 2 oblekom si môžete vyskúšať, ako bojujú naozajstní sumo zápasníci.

Žralokový skákací hrad

Skákací hrad so šmýkľavkou s motívom žraloka, ktorý poteší malých dobrodruhov, má kapacitu pre 6 detí do 12 rokov.

Mega hokejky

Veľké hokejky na ešte viac zábavy! S megahokejkami sa zabavia všetci, aj hokejovo menej nadaní hráči. Ponúkame 8ks hokejok so 4 loptami.

Trojité gate

Hovorí sa, že dvom je lepšie ako jednému… v trojici teda bude asi najlepšie. Môžete si to overiť v špeciálnych trojitých nohaviciach, v ktorých sa pohnete len vtedy, keď spolupracujete s ostatnými a spoločne vykročíte tou správnou nohou vpred.

Baseball

Pocit trafiť „homerun“ je naozaj skvelý. Presvedčte sa sami a zahrajte si so svojím spoločenstvom americký baseball. V ponuke máme baseballovú pálku, méty a baseballové rukavice a s pravidlami hry vás radi oboznámime.

Veľká volejbalová lopta

Ak vás náhodou omrzel obyčajný volejbal, vyskúšajte si megaball! Základ hry – dostať loptu cez sieť, je rovnaký, avšak zábavnejší než by ste čakali.

Kopačky

Spoznajte futbal trochu inak! V megakopačkách sa ku cieľu hry okrem skórovania gólu pridáva aj udržať sa na nohách.

Pretekárske tunely

Preteky ako ušité pre optimistov – vyhráva ten, kto prvý dobehne k svetlu na konci tunela. Vhodné pre turnaje a závody, na oslavy, či teambuildingy.

Tenisové rakety

Obyčajný tenis s malým háčikom – rakety, ktoré merajú 4 metre! Jednu raketu obsluhujú 2 až 8 hráči, z individuálneho športu sa tak stáva tímová hra skvelá pre teambuilding.

Frisbee a Bumerang

Lietajúci tanier na hádzanie alebo na hranie frisbee. Bumerang je naozaj najvernejší spoločník – je jedno ako ďaleko ho hodíte, vždy sa k vám vráti naspäť. Môžete to otestovať s bumerangom z našej ponuky.

Maľovanie na tvár

Vďaka maľbe na tvár sa deti môžu v okamihu zmeniť na svoje obľúbené zvieratko alebo rozprávkovú postavu. Farby sú zarátané v cenách.

Pre viac informácií kontaktujte atrakcie@zksm.sk