Mapa spoločenstiev

OC MPKS

OC AC

OC Spiš

OC Bárka

OC Aétos

OC Stred

OC SP

OC Zvolen

OC Žilina

OC Považie

OC Bánovce
nad Bebravou

OC Košice

OC Nitra

OC Kéfas

OC Prievidza

OC Trnava

OC Sereď

OC Bratislava

OC Orava

OC Katarínka

OC Firesz-Duna Mente

0+
členov
0
spoločenstiev
0
oblastných centier

Západné Slovensko

OC Bratislava

VEDÚCI

Kristína Kaniková

kristina.kanikova@gmail.com 

Martindom
Bratislava

Dubová Colonorum
Bratislava

Eben Ezer
Bratislava- Lamač

Exit – City Church
Bratislava

Nemecký Anem
Bratislava- Staré Mesto

UPeCe
Bratislava

KMBA
Bratislava- Staré Mesto

Spoločenstvo PIOS
Pezinok

Elinor
Bernolákovo

Stupaváčik
Stupava

Regnum Christi
Bratislava

Spoločenstvo Don Bosco
Gbely

Dom Quo Vadis
Bratislava

Skalické spoločenstvo
Skalica

Spoločenstvo Kristových poslucháčov
Veľký Biel

SpoMal
Malacky

OC Sereď

VEDÚCI
Miroslav Kavoň
miro.kavon@gmail.com

HODY-TYM
Galanta

Spoločenstvo Joy
Šúrovce

Spoločenstvo vyslobodení
Dolná Streda

Komunita Eden
Sereď

OC Bánovce nad Bebravou

Vedúci: Peter Králik
Kontakt: pet.kralik@gmail.com

Miništranti

Bánovce nad Bebravou

rEVOLution

Bánovce nad Bebravou

 

Spevokol Motešice

Motešice

Stretnutia Mužov

Bánovce nad Bebravou

OC Trnava

Vedúci: Monika Moravanská

Kontakt: moni.moravanska@gmail.com

Bétel

Hlohovec

Emanuel

Abrahám

Spoločenstvo Kráľovské mesto

Trnava

Kolónia

Trnava

L’múry

Leopoldov

OC Katarínka

Vedúci: Katarína Ečeryová
Kontakt: elpida@katarinka.sk

OC Považie

Vedúci: Katarína Gabrielová
Kontakt: gabrielovakati@gmail.com

Hebron

Piešťany

Príbehy jedného kráľovstva

Piešťany

Južania

Trenčín – Juh

Nové Mesto

Nové Mesto nad Váhom

Ruah

Pruské

Spolčo Horná Súča

Horná Súča

Stretko Beluša

Beluša

Rhema

Lednické Rovne

Spoločenstvo sv. Michala archanjela

Nemšová

OC Firesz – Duna Mente

Vedúci: Júlia Gyurcsisová

Kontakt: gyucsis.julia@firesz.sk dunamente@firesz.sk

Spoločenstvo Bratislava

Bratislava
Bratislava

Dolný Štál
Dolný Štál

Komárno
Komárno

Marcelová

OC Nitra

Vedúci: Monika Gubáňová
Kontakt: gubimonix@gmail.com

DeepWell
Levice

SČK GCM

Nitra

Christian

Obyce

It’s Possible

Zlaté Moravce

Piar Nitra

Nitra

Cesta Kalazans

Nitra

Vrábelská mládež

Vráble

VBH NItra

Nitra

UPC

Nitra

Dobrovoľníci NZ

Nové Zámky

OC Kéfas

Vedúci: Tereza Škovierová
Kontakt: terkakom@gmail.com

Laugaricio

Trenčín

Rodina 

Bratislava

Miništrant 

Bratislava

Spoločenstvo Upecečko

Trenčín

OC Prievidza

Vedúci: Lenka Bobáľová
Kontakt: lenkabobal@gmail.com

Piar

Prievidza

Bartolomejčatá

Prievidza

Stredné  Slovensko

OC SP

Vedúci: Lucia Marková
Kontakt: lucka@markovci.sk

Godzone School 7

Sliač

Gorazdík

Kováčová

SP 01

Sliač

OC Stred

Vedúci: Alexandra Bundová 

Kontakt: alexandra.bundova@gmail.com 

DCM Maják

Špania Dolina

Detský spevácky zbor Slniečka

Detva

Hosanna

Detva

KpM RV

Rožňava

Návrat Domov

Banská Bystrica

web

Martin

Podkriváň

Siloe

Kriváň

Spoločenstvo Revúca

Revúca

UPC Štefana Moysesa, biskupa Banská Bystrica

Banská Bystrica

OC Zvolen

Vedúci: Bartolomej Hurňanský
Kontakt: barty@post.sk

Adom

Zvolen

CUP zbor

Zvolen

Phorum

Zvolen

Starý internát

Zvolen

Spoločenstvo GTA

Košice

OC Žilina

Vedúci: Veronika Hanulíková
Kontakt: hanulikova.veronika@gmail.com

Efata mládež

Považská Bystrica

Chaim

Zákopčie

Shema

Kysucké Nové Mesto

Spoločesntvo eMTé

Martin

Spoločenstvo Oheň a Svetlo

Strečno

UPeCe

Žilina

OC ORAVA

Vedúci: Helena Priesolová
Kontakt: helena.priesolova@zksm.sk

Ludrová

Liptovská Štiavnica

Mládežníci DK 2

Dolný Kubín

Ratolesť

Trstená

Spoločenstvo Emanuel

Ružomberok

Spoločenstvo pri KU

Ružomberok

SNE

Dolný Kubín

Miništranti Mútne

Mútne

Spoločenstvo pri UPaC Jána Vojtaššáka

Ružomberok

Spoločenstvo Srdce Leva

Liptovské Sliače

Ústie

Ústie nad Priehradou

Spoločenstvo pri farnosti sv. Mikuláša

Liptovský Mikuláš

Východné Slovensko

OC Spiš

Vedúci: Simona Hritzová 
Kontakt: shritzova@gmail.com 

ACHARAI

Granč- Petrovce

Daniel

Kurimany

Detskáči Východná

Východná

MOST

Kežmarok

Otcova Stodola

Važec

Nová Nádej

Poprad

PAVOL

Levoča

 

Spevácky zbor Svetlušky

Spišská Nová Ves

Spoločenstvo Dávid

Spišská Belá

Slažiari

Spišská Nová Ves

Spoločenstvo sv. Štefana

Východná

Spoločenstvo Vincenzo

Smižany

Važec

Važec

OC MPKS

Vedúci: Dana Cibuľová

Timothy centrum

Králová Lehota

Nová DNA škola

Králová Lehota

Zbor Liptov

Liptovský Mikuláš

OC AC

Vedúci: Zlatica Dolná
Kontakt: ocaczksm@gmail.com

Ajtak

Košice

Besiedka

Košice

Dorast AC

Košice

Mládež AC

Košice

Technický tím

Košice

VIP tím

Košice

OC Aetós

Vedúci: Štefánia Čepová
Kontakt: stevka.cepova@gmail.com

Anima

Košice

Emanuel

Sečovce

Košice mládež

Košice

Sedmokrásky

Sečovce

Serafín

Sečovce

Sinai

Lastovce

Trebišovská mládež

Trebišov

OC Košice

Vedúci: Miroslav Novák
Kontakt: zksmocke@gmail.com

ACM

Košice

Aleluja

Košice

Archa

Sobrance

Domček

Vysoká nad Uhom

Damask

Prešov

Farská mládež Bardejov

Bardejov

Giants

Slivník

Gorazd

Humenné

HE3

Humenné

Horiace srdce

Košice

Juraj

Hubošovce

KreDO

Ľubotice

Krížovnici

Kušovce

Mahaim

Košice

Maják

Košice

MaranaTha

Prešov

Nehem

Trebišov

Nová generácia

Oáza

Plavnica, Košice, Prešov

Omrvinka

Komárany

Pustovníci

Jarovnice

SB

Sabinov

Shalom

Prešov

SpB

Vranov nad topľou

Spoločenstvo Jn 10,10

Lipany

Terňa

Terňa

UPeCe Prešov

Prešov

Za Ním

Dubovica

Úsmev

Kostoľany nad Hornádom

Voyager

Jenkovce

OC Bárka

Vedúci: Ivana Strelcová
Kontakt: ivana.potocnakova@gmail.com

Archanjel Michal

Veľký Lipník

Budúcnosť Polonín

Ulič

Čičava

Čičava

Dávid

Malcov

God’s family

Prešov

Joel

Sabinov

JV- Juskova Voľa

Juskova Voľa

Katedrála

Prešov

Kremňania

Kremná

Kvapka

Havai

Kvapka v mori

Svit

Ľud kríža

Šarišské Jastrabie

MC Malcov

Malcov

Pichončania

Pichne

Sigord

Zlatá Baňa

Pútnici z Rovného

Rovné

Soľ

Soľ

Spoločenstvo Chrismon

Poprad

Spoločenstvo  mladých Klenov

Klenov

Spoločenstvo  sv. Kozmu a Damiána

Renčišov

Spoločenstvo  Veľkomučeníka Demetera

Bukovce

Spoločenstvo  Za vodou

Stará Ľubovňa

Sv. Lukáš

Kurov

Tabita

Vyškovce

Teofil

Giraltovce

Veľkošarišanci

Veľký Šariš

Zoe en Christo

Sabinov

Zaujalo Vás, čo robíme? Staňte sa našimi členmi!