Kontaktujte nás

  • zksm@zksm.sk

  • +421 901 909 035 – Trenčín

  • +421 917 350 164 – Prešov
  • Kancelária:
    Dolný Šianec 1
    911 01 Trenčín

  • Korešpondenčná adresa:

    P.O. BOX 117
    080 01 Prešov

  • Fakturačné údaje:
    Združenie kresťanských spoločenstiev mládeže (ZKSM)
    Dolný Šianec 1013/1
    911 01 Trenčín

    IČO: 00 641 162
    DIČ: 2020 84 85 22
    Bankový účet: Tatra banka, a.s.
    IBAN: SK70 1100 0000 0026 2908 1521





    Predseda ZKSM:
    Eduard Filo
    eduard@zksm.sk

    Výkonná riaditeľka:
    Andrea Bielová
    andrea@zksm.sk

    Komunikácia so spoločenstvami:
    Andrea Bielová
    andrea@zksm.sk

    Projekty a financie:
    Peter Forgáč
    peter@zksm.sk

    Administratíva:
    Miroslav Novák 
    miro@zksm.sk

    PR a média:
    Sofia Mikulová
    media@zksm.sk

    Junior konzultant:
    Martin Nitriansky
    martin@zksm.sk

    Office menežér :
    Monika Gabrielová
    gabrielova@zksm.sk

    Vzdelávanie a rozvoj:
    Helena Priesolová
    helena@zksm.sk

    Grafický dizajn :
    Veronika Ondrášková
    veronikao@zksm.sk