Kariérne poradenstvo v programe

Nahliadni do studne tvojich hodnôt, talentov, kvalít, silných stránok a osobnosti. Prepoj svoj potenciál so svetom práce a objav svoje ideálne pracovné zameranie. Nauč sa riadiť svoju kariéru a odhaľ tvoj „dream job“, ktorý ti bude dávať zmysel. Program prebehne v 4 online skupinových moduloch a bude zakončený individuálnym mentoringom s kariérnou poradkyňou a talentovou expertkou.

Vitaj na ceste objavovania a formovania tvojej ideálnej kariéry.
Program KARIÉRA NA DOSAH je určený:

Pre tých z vás, ktorí stojíte pred dôležitým rozhodnutím výberu vysokej školy, alebo váhate pri voľbe správneho kariérneho smerovania, sme tu pre vás.

Pre tých, ktorí už stojíte na prahu pracovného života a chcete nájsť svoje miesto na trhu práce. Náš modulový program vás prevedie od počiatočného zisťovania až po konkrétne kroky vedúce k úspešnej kariére. Zameriavame sa na sebapoznanie a poskytujeme nástroje na efektívne vyhľadávanie zamestnania.

Pre tých, ktorí už sú zamestnaní, ale majú pocit, že ich súčasná kariéra nie je úplne to, čo hľadajú, sme tu, aby sme vám pomohli objaviť nové možnosti. Preskúmate kariérne cesty v súlade s vašimi talentami a silnými stránkami a získate jasnejšiu predstavu o tom, čo vám skutočne prináša radosť a napĺňa vás energiou.

4-modulový program KARIÉRA NA DOSAH nie je interaktívnym a individualizovaným sprievodom. Odohrá sa v štyroch štádiách, každé zamerané na konkrétne aspekty vášho kariérneho rastu. Každý účastník programu si prejde odborným kariérnym poradenstvom, ktoré vám pomôže priamo v praxi.

Nenechajte svoju kariéru na náhodu! Zaregistrujte sa ešte dnes a spoločne objavme váš kariérny potenciál v programe KARIÉRA NA DOSAH.

Výsledok: prepojenie talentov a silných stránok na ideálne kariérne smerovanie

Individuálna konzultácia PRE ČLENOV: pracujúci 50 Eur / študent 25 Eur

Individuálna konzultácia PRE NEČLENOV: pracujúci 60 Eur / študent 40 Eur

Viac informácií: helena.priesolova@zksm.sk

Prihlásenie sa na odber noviniek

Pravidelne Vám budeme zasielať informácie o novinkách v ZKSM