Zážitkovo-duchovné programy

V ZKSM vám ponúkame jeden veľký balík pod názvom “Zážitkovo – duchovné programy.”

Veríme, že nás čaká leto plné zážitkov a stretávania sa. Po dlhšom čase sme opäť pozvaní do budovania vzťahov a vzájomnej blízkosti, a tentokrát “face to face.” A keďže dúfame, že nás čaká horúce leto, ZKSM pre vás pripravilo horúce novinky. Ako sme spomínali v spolcaste, aj v ZKSM chceme, aby ste prežili opäť viac vzájomnú blízkosť, duchovne pookriali a upevnili si vzťahy v spoločenstve. Preto vám v ZKSM ponúkame jeden veľký balík pod názvom “Zážitkovo – duchovné programy.” Keďže spoločenstvá v ZKSM sú veľmi rôznorodé, a tak dodávajú ZKSM ten správny šmrnc, pripravili sme ich tak, aby si každé spoločenstvo mohlo vybrať program na mieru. 

Naše programy zahŕňajú 3 oblastiformácia, teambuilding a atrakcie. Programy sú v časovom rozpätí od 3 hodín až do víkendového programu. Môžete sa tešiť na samé dobré veci od formácie, cez osobné spoznávanie sa a aktivitiek nielen na pohyb (ako zorbing), ale máme pre vás aj horúcu novinku v podobe prenosnej escape room. 

Verím, že sme vás správne navnadili a vzbudili u vás zvedavosť. Viac o programoch, aktivitách v rôznych harmonogramoch a všetky potrebné informácie sa dozviete od Katky. Neváhajte a kontaktujte nás na maili: katarina@zksm.sk

 

Vaše ZKSM

Prihlásenie sa na odber noviniek

Pravidelne Vám budeme zasielať informácie o novinkách v ZKSM